I år markerer vi 10-årsjubileum, og det skal feires gjennom hele året! Det blir blant annet fridykker-rally, jubileumsfest og lansering av klubbklær med ny logo.
Mer informasjon kommer fortløpende – følg med!
Klubbklær med 10-årslogo

Vi har fått flott ny logo i anledning 10-årsjublieum. Det er mulig å bestille masse fine klubbklær med den nye logoen, og du kan bestemme farge og størrelse selv.
10 år – 10 dykk!

I løpet av året vil det bli arrangert 10 ulike dykkeetapper hvor du kan opptjene pins. Den som har flest pins den 31/12-2026 har vunnet Rallyet og vil motta flotte premier!!! Datoer for hver etappe publiseres 1 måned før avholdelse i Spond.
Deepspot-tur

I forbindelse med jublieum arrangerer vi tur til Deepspot. Deepspot er Europas dypeste basseng (45.4m) og er en fantastisk plass for fridykkere. Den ligger utenfor Warszawa i Polen. Turen har sertifiseringskrav på CMAS 3-stjerner eller tilsvarende. Påmeldingsfrist 1. februar 2026.
